Zdravotníctvo nie je len o odbornej starostlivosti, ale aj o pohodlí a pozitívnej atmosfére pre pacientov, najmä tých najmenších.

Do našej ponuky sme práve pridali novú zdravotnú blúzu BAMBINA od značky PALLTEX v troch farebných prevedeniach, ktorá zvýši úroveň komfortu a zábavy na každom detskom oddelení v zdravotnom stredisku, zubnej ambulancii, pediatrii, veterinárnych klinikách a ďalších podobných zariadeniach.

Unikátny dizajn a praktické vlastnosti

Zdravotná blúza BAMBINA je jedinečná v tom, že kombinuje funkčnosť s hravými vzormi, čo robí návštevu lekára ešte príjemnejšou pre deti. Je vyrobená s krátkym rukávom a má výstrih do tvaru V, čo zabezpečuje maximálny komfort aj pri dlhšom nosení. Navyše disponuje dvomi prednými vreckami, čo je praktické pre ukladanie drobných pomôcok.

Kvalitné materiály pre pohodlie a ľahkosť

Pri výbere materiálu sme kládli dôraz na kvalitu a pohodlie. Zdravotná blúza BAMBINA je vyrobená z 97 % bavlny a 3 % elastanu, čo zabezpečuje mäkkosť a pružnosť materiálu. S hustotou 140 g/m2 je dostatočne ľahká na to, aby sa nosila celý deň, a zároveň dostatočne odolná voči opotrebovaniu.

Štýlové vzory pre každé dieťa

Blúza je dostupná v troch rôznych vzoroch, čo umožňuje každému zdravotníkovi nájsť ten správny štýl, ktorý vyjadruje jeho osobnosť. Či už sú to farebné postavičky, zvieratká alebo veselé vzory, BAMBINA pridáva do každého pracovného prostredia nádej a radosť.

Dôvera značky PALLTEX

Značka PALLTEX je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou vo výrobe pracovných odevov. Súčasťou ich filozofie je kombinovať praktické vlastnosti s moderným dizajnom, čo sa odráža aj v ich najnovšej kolekcii zdravotnej blúzy BAMBINA.

Prečo si vybrať zdravotnú blúzu BAMBINA?

Jedinečný dizajn s hravými vzormi

Praktické vlastnosti pre každodenné použitie

Kvalitné materiály pre maximálny komfort

Dôvera a spoľahlivosť značky PALLTEX

Zdravotná blúza BAMBINA je nielen pracovným oblečením, ale aj symbolom pohodlia a radosti pre deti v každom zdravotnom zariadení. Vyberte si svoj obľúbený vzor a prineste úsmev na tvár vašich malých pacientov!