Aktuality

.

Príďte do našich šiestich predajní v Senici, Sabinove, Púchove, Martine a od 15.7.2021 aj vo Zvolene a ku každému nákupu dostanete Darček. Výhody nákupu v predajni: tovar si môžete vyskúšať, porovnať s iným podobným, ak sa neviete zorientovať v normách náš školený personál vám ochotne poradí a pomôže.  

.

Nová akcia v našich Protect predajniach odštartovala 10.5 a tovar za akčné ceny si môžete kúpiť v našich piatich predajniach po celom Slovensku.  Neváhajte a príďte nás pozrieť do Sabinova, Senice, Trnavy, Púchova a tiež do našej novej predajne Martin.

.

V Martine sme 19.5.2021 otvorili našu novú predajňu s pracovnými a voľnočasovými odevmi. Je to naša už 5 predajňa na Slovensku a budeme radi, keď si k nám do Martina prídete nakúpiť.

.

Pozrite si aktuálne fotky z našej predajne v Sabinove. Máme tam v ponuke široký sortiment pracovných odevov, topánok a iných pracovných OOPP. Naše kolegyne vám pri výbere radi pomôžu a poradia. 

.

Náš eshop sme prihlásili do súťaže ShopRoku 2020, ktorú každoročne organizuje Heureka. Ak nás chcete podporiť hlasovať môžete TU. 

.

Ponúkame vám úplne novú Shop in shop akciu od 07.12 do 23.12.2020, kde kúpite množstvo voľnočasových a pracovných odevov ako topánky. Tovar zakúpite v našich predajniach v Senici, Sabinove , Púchove a v našej novej predajni Trnava. Príďte si vybrať darčeky pod stromček. 

.

Vážení zákazníci, otvorili sme pre Vás novú predajňu Protect v Trnave. Nájdete nás na Starohájskej 10 v Trnave oproti poliklinike. Ponúkame široký sortiment pracovného a voľnočasového oblečenia ako aj obuvi. V tejto predajni nájdete množstvo odevov a obuvi pre zdravotníkov a lekárov.

.

 

Vážení zákazníci, otvorili sme pre Vás novú predajňu Protect v Púchove. Nájdete nás na Okružnej 1751/3 pri OC Tesco v Púchove. Sme tu pre Vás každý deň od 9:00 hod do 20:00 hod. Ponúkame široký sortiment pracovného a voľnočasového oblečenia ako aj obuvi. Sortiment sme rozšírili aj o známu značku Double Red.

.

 

Veľkou novinkou v našom portfóliu je oficiálne Farma oblečenie z logom obľúbenej televíznej reality show na Markíze. Ak ste fanúšikom farmy tak pozrite na naše farmárske tričká.  

.

Minulý rok sme otvorili predajňu Protect v Senici Hviezdoslavova 59. Predajňa je otvorená pondelok až piatok 08:00-17:00 a v sobotu 09:00-12:00. Nájdete tam široký sortiment pracovného oblečenia, obuvi ako aj voľnočasové odevy. Naše predavačky vám ochotne poradia a pomôžu z výberom.