Aktuality

Vážení zákazníci, otvorili sme pre Vás novú predajňu Protect v Trnave. Nájdete nás na Starohájskej 10 v Trnave oproti poliklinike. Ponúkame široký sortiment pracovného a voľnočasového oblečenia ako aj obuvi. V tejto predajni nájdete množstvo odevov a obuvi pre zdravotníkov a lekárov.

 

Vážení zákazníci, otvorili sme pre Vás novú predajňu Protect v Púchove. Nájdete nás na Okružnej 1751/3 pri OC Tesco v Púchove. Sme tu pre Vás každý deň od 9:00 hod do 20:00 hod. Ponúkame široký sortiment pracovného a voľnočasového oblečenia ako aj obuvi. Sortiment sme rozšírili aj o známu značku Double Red.

Ponúkame vám úplne novú Shop in shop akciu od 19.10 do 31.10.2020, kde kúpite množstvo voľnočasových a pracovných odevov ako topánky. Tovar zakúpite v našich predajniach v Senici, Sabinove a v Púchove. Príďte si vybrať napríklad sofshellovú bundu značky Toro Rosso  s reflexnými prvkami. 

 

Veľkou novinkou v našom portfóliu je oficiálne Farma oblečenie z logom obľúbenej televíznej reality show na Markíze. Ak ste fanúšikom farmy tak pozrite na naše farmárske tričká.  

Minulý rok sme otvorili predajňu Protect v Senici na Námestí slobody 42. Predajňa je otvorená pondelok až piatok 08:00-17:00 a v sobotu 09:00-12:00. Nájdete tam široký sortiment pracovného oblečenia, obuvi ako aj voľnočasové odevy. Naše predavačky vám ochotne poradia a pomôžu z výberom.