Aktuality

Pozrite si aktuálne fotky z našej predajne v Sabinove. Máme tam v ponuke široký sortiment pracovných odevov, topánok a iných pracovných OOPP. Naše kolegyne vám pri výbere radi pomôžu a poradia. 

Náš eshop sme prihlásili do súťaže ShopRoku 2020, ktorú každoročne organizuje Heureka. Ak nás chcete podporiť hlasovať môžete TU. 

Ponúkame vám úplne novú Shop in shop akciu od 07.12 do 23.12.2020, kde kúpite množstvo voľnočasových a pracovných odevov ako topánky. Tovar zakúpite v našich predajniach v Senici, Sabinove , Púchove a v našej novej predajni Trnava. Príďte si vybrať darčeky pod stromček. 

Vážení zákazníci, otvorili sme pre Vás novú predajňu Protect v Trnave. Nájdete nás na Starohájskej 10 v Trnave oproti poliklinike. Ponúkame široký sortiment pracovného a voľnočasového oblečenia ako aj obuvi. V tejto predajni nájdete množstvo odevov a obuvi pre zdravotníkov a lekárov.

 

Vážení zákazníci, otvorili sme pre Vás novú predajňu Protect v Púchove. Nájdete nás na Okružnej 1751/3 pri OC Tesco v Púchove. Sme tu pre Vás každý deň od 9:00 hod do 20:00 hod. Ponúkame široký sortiment pracovného a voľnočasového oblečenia ako aj obuvi. Sortiment sme rozšírili aj o známu značku Double Red.

 

Veľkou novinkou v našom portfóliu je oficiálne Farma oblečenie z logom obľúbenej televíznej reality show na Markíze. Ak ste fanúšikom farmy tak pozrite na naše farmárske tričká.  

Minulý rok sme otvorili predajňu Protect v Senici na Námestí slobody 42. Predajňa je otvorená pondelok až piatok 08:00-17:00 a v sobotu 09:00-12:00. Nájdete tam široký sortiment pracovného oblečenia, obuvi ako aj voľnočasové odevy. Naše predavačky vám ochotne poradia a pomôžu z výberom.