Najnovšia kolekcia z dielne našich dizajnérov, ktorá je nielen štýlová, poskytuje naviac mimoriadnu funkčnosť a praktickosť. 

Za nutnosť považujeme, aby bolo v dnešnej dobe pracovné oblečenie rovnako atraktívne ako aj maximálne komfortné pri nosení. Hľadanie dôležitej inšpirácie pre vznik novej kolekcie NEURUM nebolo našťastie tak zložité. Stačilo sa rozhliadnuť okolo nás a všetko bolo zrazu jasné. Spoločným úsilím a stanovením vytýčeného cieľa sme si začali intenzívne pohrávať so štýlom, strihom a doplnkami postupne sa rodiacej kolekcie. Jasným výsledkom nášho snaženia bol vznik pracovných odevov pre sebavedomých mužov, ktorí sa neboja tvrdej práce, avšak zároveň si chcú zachovať príťažlivý sexy vzhľad.

Tieto charakterové vlastnosti a rysy mužského vzhľadu sú ešte výraznejšie podtrhnuté ostrými geometrickými tvarmi strihu celej kolekcie NEURUM. Naviac bunda, softshelová bunda aj štýlová zimná bunda vhodne dopĺňajú celkový pohľad na súlad všetkých častí.

V čom spočíva jedinečnosť kolekcie NEURUM:

  • znížený pás a úzky strih nohavíc NEURUM zdôrazňuje moderný a mladistvý štýl celej kolekcie
  • pružný pás nohavíc naviac zaisťuje ich dokonalý komfort pri práci v stoji i v sede
  • kapucňa bundy zvýrazňuje jej dokonalý strih a prináša praktickosť a príjemný pocit pri nosení
  • vo všetkých smeroch využiteľné vrecká, pútka a ostatné nevyhnutné prvky nohavíc
  • množstvo štýlových doplnkov ako je batoh, ľadvinka a šiltovka sú nepostrádateľnou súčasťou celej kolekcie NEURUM.

NEURUM kolekcia prináša omnoho viac než iba atraktívny a nápadný štýl a strih.

Preto nám bolo hneď pri jej počiatočnom vzniku jasné, že vybranému štýlu musí zodpovedať aj výber použitých materiálov, ktoré podčiarknu výrazný vzhľad celej kolekcie.

Pre kolekciu NEURUM sme vyvinuli jedinečné materiály

Trifibetex® a TrifibetexPRO®. Oba nové materiály sa stali základným stavebným prvkom pracovných odevov širokej kolekcie NEURUM.

Línia Classic a Camouflage kolekcia NEURUM sú vytvorené použitím materiálu Trifibetex®, TrifibetexPRO® je základným materiálom pre nohavice línie Performance a jednotlivé časti pracovných búnd.

Aj napriek tomuto všetkému, sme neustále mali pocit priviesť takto vzniknutú kolekciu NEURUM k jej dokonalosti. A tak vznikla ďalšia myšlienka - kamufláž vzor. Neuspokojili sme sa s obyčajnou kópiou, preto sme navrhli svoj vlastný vzor so špecifickými geometrickými tvarmi v kombinácii štyroch základných farieb.

V súčasnej chvíli ponúkame hneď tri rady kolekcie NEURUM

  • línia CLASSIC tvorená jedinečnosťou základného materiálu Trifibetex® spĺňa náročné požiadavky pracovných odevov
  • línia PERFORMANCE ktorej základom je materiál TrifibetexPRO® použitý pri nohaviciach a doplnkovo u namáhaných častí pracovných búnd.
  • línia CAMOUFLAGE pri ktorej je použitý materiál Trifibetex® vo výraznom geometrickom vzore prírodnej kamufláže

Celkové pojatie a kompozícia jednotlivých častí kolekcie NEURUM prináša zákazníkovi nadčasový pohľad na pracovné odevy nielen z uhla ich použitia, ale aj ako odevy moderného vzhľadu a maximálneho komfortu.

Ako sme už hovorili vyššie, pre kolekciu NEURUM boli vytvorené dva unikátne materiály, aká je ich charakteristika?

Trifibetex®

Trifibetex® je jedinečná zmes 3 vláken - bavlny, polyesteru a elastického vlákna spandex. Táto kombinácia zaistí maximálny komfort a voľnosť pohybu pri akejkoľvek práci so zachovaním svojej vlastnej funkčnosti.

Najväčší podiel prírodného bavlneného materiálu (62 %) dáva tkanine veľmi príjemný pocit na dotyk, vysokú priedušnosť a výbornú savosť. Vďaka polyesteru (35 %) je zvýšená pevnosť a jeho podiel zároveň dodáva materiálu nízku zrážanlivosť a krčivosť, tvarovú stabilitu, odolnosť voči zašpineniu a celkovo tak zvyšuje životnosť výrobku pri častom praní. Spandex (3 % v šírke) pridáva do materiálu skvelú vlastnosť, jeho predĺženie a napnutie až do dvojnásobku svojej dĺžky a následný návrat do pôvodného stavu vďaka tvarovej pamäti. Kombinácia bavlny, polyesteru a spandexu s najpevnejšou canvas väzbou a ideálnym ukončením tkania dáva materiálu Trifibetex® tie najlepšie vlastnosti - pevnosť, priedušnosť, stálofarebnosť, savosť, pružnosť, odolnosť proti zašpineniu, vysoký komfort pri nosení a styku s pokožkou. Unikátny materiál Trifibetex® spĺňa náročné požiadavky na pracovné prostredie, ľahkú údržbu aj dlhú životnosť produktu a vďaka vysokému obsahu bavlny taktiež na ekológiu.

TrifibetexPRO®

TrifibetexPRO® je ďalší textilný materiál z našej ponuky s výnimočným pocitom príjemného nosenia.

Použitím vlákien nylonu a spandexu sme skombinovali ich najlepšie vlastnosti. Podiel 90 % nylonu zaručuje vysokú pevnosť materiálu v suchom i vlhkom prostredí, jeho značnú odolnosť proti oderu, výraznú pružnosť, ľahkú údržbu a zároveň aj odolnosť proti chemickým prostriedkom a zásadám. Jednou zo zásadných vlastností nylonového vlákna je jeho pevnosť, ktorá sa naviac zvyšuje s rastúcou teplotou. To zaisťuje jeho odolnosť vyšším teplotám.

Ďalším výrazným prvkom TrifibetexPRO® materiálu je príjemný a vzdušný pocit pri nosení.

Podiel 10 % spandex pružného vlákna výrazne podporuje elasticitu TrifibetexPRO® materiálu pri jeho deformácii vo vlhkom prostredí. Spandex naviac pridáva materiálu ďalšiu skvelú vlastnosť, jeho predĺženie a napnutie až do dvojnásobku svojej dĺžky a následný návrat do pôvodného stavu vďaka tvarovej pamäti. Vlákno si týmto udržuje svoju tvarovú stálosť a dáva tak TrifibetexPRO® materiálu jedinečnú užitočnú hodnotu. Jedinečnosť TrifibetexPRO® materiálu je výrazne umocnená použitím twill väzby, štruktúry, ktorá zaisťuje jeho pevnosť, pružnosť a vysokú životnosť. TrifibetexPRO® môžeme smelo nazývať 4Waystretch materiálom.

Charakteristika jednotlivých rád kolekcie NEURUM

CLASSIC LINIE

CLASSIC línia kolekcie Neurum, ktorá je vyrobená z materiálu Trifibetex®, plne vyhovuje najnáročnejším podmienkam pre pracovné odevy.

Je dodávaná v štyroch moderných farbách - tmavo olivová, navy modrá, petrolejová modrá a antracitová.

Na výber máte šortky, ¾ nohavice a dlhé nohavice v závislosti na pracovnom prostredí a počasí. Všetky sú vyrobené z jedinečného materiálu Trifibetex® naviac s použitím originálneho CORDURA zosilnenia v kolenných partiách.

Štýlová pracovná bunda je v ponuke v dvoch variantoch, a to buď so zipsom, alebo s drukmi a praktickou kapucňou.

Nakoniec je možné líniu CLASSIC vhodne doplniť tričkom, šiltovkou, batohom a ľadvinkou v rovnakej farebnej kombinácii. Pri zmene počasia určite príde vhod výrazná štýlová softshelová bunda alebo hrejivá zimná bunda s odopínateľnou kapucňou.

CAMOUFLAGE LINIE

CAMOUFLAGE línia kolekcie Neurum, ktorá je vyrobená z materiálu Trifibetex®, určite každého zaujme svojim osobitým dizajnom geometrického vzoru prírodnej kamufláž.

Je dodávaná v štyroch moderných farbách - tmavo olivová, navy modrá, petrolejová modrá a antracitová.

Na výber máte šortky, ¾ nohavice a dlhé nohavice v závislosti na pracovnom prostredí a počasí. Všetky sú vyrobené z jedinečného materiálu Trifibetex® naviac s použitím originálneho CORDURA zosilnenia v kolenných partiách.

Štýlová pracovná bunda je v ponuke v dvoch variantoch, a to buď so zipsom, alebo s drukmi a praktickou kapucňou.

Nakoniec je možné líniu CAMOUFLAGE vhodne doplniť tričkom, šiltovkou, batohom a ľadvinkou v rovnakej farebnej kombinácii. Pri zmene počasia určite príde vhod výrazná štýlová softshelová bunda alebo hrejivá zimná bunda s odopínateľnou kapucňou.

PERFORMANCE LINIE

Nohavice PERFORMANCE línie kolekcie Neurum sú v základe vyrobené z materiálu TrifibetexPRO® s 90% podielom nylonu a 10% podielom spandexu. Rovnaký materiál je použitý pre extrémne namáhané časti pracovných búnd.

Performance línia je dodávaná v štyroch moderných farbách - tmavo olivová, navy modrá, petrolejová modrá a antracitová.

Na výber máte ¾ nohavice a dlhé nohavice v závislosti na pracovnom prostredí a počasí. Všetky sú vyrobené z jedinečného materiálu TrifibetexPRO® naviac s použitím originálneho CORDURA zosilnenia v kolenných partiách.

Štýlová pracovná bunda je v ponuke v dvoch variantoch, a to buď so zipsom, alebo s drukmi a praktickou kapucňou.

Nakoniec je možné líniu PERFORMANCE vhodne doplniť tričkom, šiltovkou, batohom a ľadvinkou v rovnakej farebnej kombinácii.

Pri zmene počasia určite príde vhod výrazná štýlová softshelová bunda alebo hrejivá zimná bunda s odopínateľnou kapucňou.