Vianoce klopú na dvere, a preto pre vás máme niekoľko tipov na vianočné darčeky. Hoci väčšina z vás nás pozná ako distribútora osobných ochranných pomôcok, vedzte, že portfólio našich produktov je omnoho rozmanitejšie.

Budete zrejme prekvapení, ale v našej ponuke nájdete aj množstvo voľnočasového oblečenia, ktoré je vhodné nielen pre mužov, ale aj ženy. Aby sme minimalizovali množstvo predvianočného stresu, vybrali sme pre vás ideálne vianočné darčeky, ktoré potešia naozaj každého.

Obdarujte cool muža:
Zaujímavú možnosť, ktorú ocenia najmä záhradkári, rybári a hubári, predstavuje voľnočasové oblečenie CRAMBE. Pri maskáčových odevoch CRAMBE z príjemných materiálov si môžete vybrať hneď z troch farebných kombinácií – pieskovej, šedo-čiernej a olivovej. 

Olivová kombinácia voľnočasových nohavíc a softshellovej bundy zaistí, že v lese perfektne splyniete s okolím. Šedá sa hodí napríklad na Airsoft a pieskový variant nájde uplatnenie na záhrade. Okrem toho si môžete z odevov CRAMBE zakúpiť aj tričko, letné šortky alebo príjemne hrejivú mikinu s kapucňou.  

Ďalšie naše tipy sa týkajú kolekcie DAYBORO.  Hoci ide primárne o pracovné oblečenie, kolekcia je po dizajnovej stránke vyšperkovaná do posledného detailu. Hravo tak využijete zimnú bundu alebo zimnú pilotku DAYBORO na každodenné nosenie. Podobne vám môže poslúžiť aj softshellová bunda s vodným stĺpcom do 8000 mm, ktorú môžete nosiť počas jarných prechádzok.

Darček, ktorý vykúzli úsmev na tvári nejednému mužovi, nájdete aj v ponuke našej obuvi. Ak aj váš partner nosí rád voľnočasové džínsy, nie je nič jednoduchšie, ako ich doplniť koženými farmárkami BK. Vybrať si môžete z troch farebných variantov a letných, ako aj zateplených zimných modelov. 

 

Obdarujte chick ženu:
Keď hľadáte ideálny darček pre drahú polovičku, máme pre vás niekoľko tipov. Pre ženy, ktoré chcú vyzerať atraktívne v akejkoľvek situácii, sme špeciálne vyvinuli kolekciu YOWIE.

Ide o originálnu dámsku kolekciu pracovných a voľnočasových odevov v modernom farebnom prevedení s atraktívnou potlačou. Odevy z kolekcie YOWIE sú vyrobené z pohodlného a na údržbu praktického bavlneného materiálu s prímesou spandexu.

 

Zo všetkých odevov vyberáme štýlovú softshellovú bundu a flisovú bundu s reliéfovou potlačou. V kolekcii však nájdete aj pracovné rukavice, hrejivé vesty či farebné farmárky. 

Praktické vychytávky takmer pre každého
Bez praktických doplnkov by náš list vianočných darčekov nebol kompletný. Počas zimy určite potešia kusy oblečenia, ktoré vás zahrejú. Pletenou unisex čapicou CRAMBE hat môžu svoj zimný outfit doplniť nielen muži, ale aj ženy.

Na dlhé zimné prechádzky sa zase skvele hodí naša novinka  DEEL LED čiapka s lampou, ktorá okrem bežnej funkcie pokrývky hlavy vie posvietiť aj na cestu. Počas večerných vychádzok sú jej funkcie doslova neoceniteľné. Vybrať si môžete z Hi-Vis žltej a oranžovej farby, prípadne zvoľte nenápadný čierny variant.

Do vrecka bundy sa vám jednoducho zmestí pršiplášť BURY, ktorý vás ochráni pred nepríjemnými zmenami počasia.