Vianoce klopú na dvere, a preto pre vás máme niekoľko tipov na vianočné darčeky. Hoci väčšina z vás nás pozná ako distribútora osobných ochranných pomôcok, vedzte, že portfólio našich produktov je omnoho rozmanitejšie.

Budete zrejme prekvapení, ale v našej ponuke nájdete aj množstvo voľnočasového oblečenia, ktoré je vhodné nielen pre mužov, ale aj ženy. Aby sme minimalizovali množstvo predvianočného stresu, vybrali sme pre vás ideálne vianočné darčeky, ktoré potešia naozaj každého.

Obdarujte cool muža:
Zaujímavú možnosť, ktorú ocenia najmä záhradkári, rybári a hubári, predstavuje voľnočasové oblečenie CRAMBE. Pri maskáčových odevoch CRAMBE z príjemných materiálov si môžete vybrať hneď z troch farebných kombinácií – pieskovej, šedo-čiernej a olivovej. 

Olivová kombinácia voľnočasových nohavíc a softshellovej bundy zaistí, že v lese perfektne splyniete s okolím. Šedá sa hodí napríklad na Airsoft a pieskový variant nájde uplatnenie na záhrade. Okrem toho si môžete z odevov CRAMBE zakúpiť aj tričko, letné šortky alebo príjemne hrejivú mikinu s kapucňou.  

Ďalšie naše tipy sa týkajú kolekcie DAYBORO.  Hoci ide primárne o pracovné oblečenie, kolekcia je po dizajnovej stránke vyšperkovaná do posledného detailu. Hravo tak využijete zimnú bundu alebo zimnú pilotku DAYBORO na každodenné nosenie. Podobne vám môže poslúžiť aj softshellová bunda s vodným stĺpcom do 8000 mm, ktorú môžete nosiť počas jarných prechádzok.

Darček, ktorý vykúzli úsmev na tvári nejednému mužovi, nájdete aj v ponuke našej obuvi. Ak aj váš partner nosí rád voľnočasové džínsy, nie je nič jednoduchšie, ako ich doplniť koženými farmárkami BK. Vybrať si môžete z troch farebných variantov a letných, ako aj zateplených zimných modelov. 

Obdarujte chick ženu:
Keď hľadáte ideálny darček pre drahú polovičku, máme pre vás niekoľko tipov. Pre ženy, ktoré chcú vyzerať atraktívne v akejkoľvek situácii, sme špeciálne vyvinuli kolekciu YOWIE.

Ide o originálnu dámsku kolekciu pracovných a voľnočasových odevov v modernom farebnom prevedení s atraktívnou potlačou. Odevy z kolekcie YOWIE sú vyrobené z pohodlného a na údržbu praktického bavlneného materiálu s prímesou spandexu.